Román na pokračování "To"- č.41

5. prosince 2008 v 2:33 | Kreperat |  Román "To"


Kde je ta elegance, kde je ta noblesa? Zná ještě vůbec někdo význam toho slova? Na ulici, sami víte, moc té nádhery nespatříte. Hlavně dnes, když každej mrzne a obalí se vším možným, aby byl v teple. Jiné je to v létě, kdy český holky vyrazej do ulic v košilkách s úzkými ramínky a v mini. V takových případech, to musím přiznat, je mi dost líto, že nejsem v Čechách.
Zato v Německu, no prostě hrůza, snad už jen proto, že každej tu žere národní jídlo, buřty, jsou holky obézní. Ale i to bych jim možná odpustil, kdyby na těch svých mohutných zádech nenosily ty mrňavý ruksaky.
Co na to říct, na ty ruksaky? Tahle móda, snad mi to prominete, ale jinak to nejde říct, je prostě k BLITÍ.
U dětí a u školáků je to dokonce roztomilý, to patří k nim, protože chodí ve sportovním. I u dívek jako je Angel, Hanička, Kiqi, Leri, nebo Klarrrinka bych to i snesl, ale ony to na sebe dneska navlíknou i starý báby, místo kabelek. Nejhorší je to ovšem s těmi ruksaky v obchodech. Když se tam zastaví pár takovejch ženskejch mezi regály… už neprojdeš.
Tak to je asi vše, co jsem vám chtěl říct o těch ruksakách. Prosím, zahoďte je…, aby aspoň v těch Čechách ta nóblesa zůstala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiqi Kiqi | Web | 6. prosince 2008 v 12:18 | Reagovat

Asi jsi neviděl moc "čeksej holek nebo ženskejch" oni totiž všechny nejsou takový, že by si vzali minisukni a tílko....

Já sama dávám přednost ryflím, jelikož moje tělo, není nic extra...

Jinak ty batůžky...jsem ráda, že jsi napsal, že k nám by se to ještě dalo, ale je pravda, že sice je to takový,. no...zvláštní, ale zase sebou nemusí ty ženy tahat kabelku, která jim rva jen jedno rameno...každá věc má 2 strany, jednu dobrou a druhou špatnou ;)

2 poli poli | Web | 9. prosince 2008 v 19:58 | Reagovat

todle mi přinde trochu úchylný:,,Jiné je to v létě, kdy český holky vyrazej do ulic v košilkách s úzkými ramínky a v mini."xDxDxD

já teda mini fakt nenosím xDxD

dávám přednost dlouhým černým trikám a upnutým černým ryflím...černá je prostě moje všechno

3 Vendy Vendy | 13. února 2010 v 23:03 | Reagovat

Batůžky nebrat, je to rizikové! -Hlavně v tlačenicích, na pojízdných schodech a vůbec všude kde je větší shon lidí. Jsou určité party (nemusím psát blíž), které se na takovéto batůžky zaměřují. Proto v Česku většina žen a dívek nosí sice tašky, ale v některých momentech si je přehazují dopředu. Možná to není estetické, ale je to praktické.  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama