Vzkazy

Chceš válku? Můžeš ji mít.

17. června 2013 v 10:00 | pavel

Ta podvodnice s vírou mi vyhlásila SVATOU válku a pokusila se zahltit můj blog desítkami hanlivých komentářů z někoilika počítačů na Slávku na tu Evu Čurnekovou a pochopitelně i na mne, že jsme všichni psychopati, takže komentáře napříště budu jen moderovat. To se dělá, že boží matka plná lásky, jakou prý jsi, je tak mstivá, že kvůli faktům těch nešťastníků tak zuří a dělá všechno aby je znemožnila? Jestli chceš válku, můžeš ji mít. Co takhle na tebe, jen pro začátek, upozornit daňové úředníky, které bude určitě zajímat jak je to s tvými všemi obchody, které jsi nezdanila. Například ty tvé mazanice vytvářené tvým světlem a podobné, které jsi pokoutně bez účtů těm lidem prodávala. Všechny tvé obchody jsou založené na podvodech stejně jako to tvé spojení s Bohem, které tak propaguješ. Na tvém místě bych raději mlčel a v tichu se uklidil do té Sri Lanky, kterou sis tak nákladně vybudovala pro bohaté turisty, kteří si tam dokonce mohou objednat komorníka... nejspíš někoho z tvých oveček, kteří ti to tam postavili a zaplatili. Nestydíš se?

Kdyby aspoň byla ta "boží matka" tak čistá jako tahle kytička. :D

.

Vzpomínka na moji milovanou Prahu, kterou jsem opustil

5. června 2013 v 10:00 | pavel

Opustil jsem i svoji milou a taky jí zrovna není nejlíp ... ale rád se k oběma vrátím, pokud mne vezmou zpátky do náručí.
Tohle je pohled z mého pražského okna. To bylo ráno mlhavo.
Na Hradčany to mám daleko. Ale odtud do Prahy ještě dál.
Náplavka je teď jistě zaplavená vodou a je tam naplavené jen to bahno.
Karův most když nebyla velká voda. Můžete s dnešním stavem porovnat.

-

Co bude v Praze v 18:00?

1. ledna 2013 v 14:45 | pavel

Ohňostroj přece a možná ani všichni Pražáci o tom neví. Bylo hlasování zda má být těsně po silvestrovské půlnoci, nebo dnes. A vyhrálo to dnešní odpoledne. Bude vypálen jako obvykle ze Střeláku. Jdete?


Aby to tu nebylo bez fotky, to je kalina.

Stále kvete ve Vojanových sadech, tak se i na ni můžete jít podívat.

-

PF 2013

1. ledna 2013 v 10:00 | pavel

Jaký bude, hlavně záleží jen na nás.

.

Nasr.l jsem se a koupil dalsí pocitac

25. srpna 2011 v 20:49 | pavel


Mozná se divíte proc písu jako analfabet bez hácku, Je nemeckej s jejich klávesnicí, kterou i tak casto potrebuju. Budete si na to holt nejaký cas na to zvykat, nez dojdu do Prahy a nechám si ten vir kvüli kterému mi nejde net vyndat.

Dal jsem pred chvílí fotky a jak vidím, tak se mi nezverejnily, zkusím to tedy znovu.-


-


-A jak se vám líbí její prdelka?

-

Přeběhla mi přes cestu Černá kočka

13. června 2011 v 16:25 | pavel


A dala mi samé krásné rady. :D

A jakože jsem černej kocour, mohla by mi prozradit i svoji totožnost, Rád bych ji poděkoval. :)


Takže to byl vzkaz a teď bychom si mohl dát pár fotek, ne?
-

Hráli vesele a tak vnesli do města i dobrou atmosféru. Nakonec to byla i mirumilovaná demonstrace.

Jsou to fotografie k předešlým článkům, kdo neví o co jde.
-

Dívat se ženě pod sukně

27. května 2011 v 20:59 | pavel

Jeden nás společnej známej, a nejspíš nepřející, jménem Chuckie, mne před časem v komentáři k jednomu článku osočil že prý...

"Ale k té fotce slečny, dobře, tuhle znáš
ale jak je to s těmi ostatními máš?
Ono by se asi hodně slečen divilo,
kdyby se na tvém blogu vidělo,
že je jim třeba vidět pod sukně..."

Básnička sice moc povedená není, znám lepší a navíc v tom článku tě dívce pod sukně vidět nebylo, ale budiž. Ale v neděli jsem si na to vzpomněl a tak jsme si s Klárkou řekli, že mu tu radost uděláme, aby se pod tu sukni podíval taky.

Mám ještě jednu hezčí, ale o tu se s ním dělit nebudu. :D

Najdi si jinou zábavu

5. května 2011 v 20:57 | pavel

Dnes ráno jsem si zkracoval cestu dortmundským parkem, když zrovna v psím výběhu obskakoval pes fenku. Jedna z paniček k nim utíkala, aby je od sebe odtrhla, ale jak jsem viděl, moc se mu nechtělo milostných radovánek nechat a tak mu domlouvala "Najdi si hochu jinou zábavu."

A tak mi napadá, víte vy vůbec že souložení není pro zábavu, nýbrž pro plození dětí? :D
-
Tady je fotka z Bochumského parku.


Kdo se mnou zítra navštíví pražskou minerální burzu? Nehlaste s všichni, jako na tu výstavu Šimotové.

26. února 2011 v 17:28 | pavel
-
Dneska jsem nabízel Terce, že tam půjdeme, ale prý nemá kameny ráda, protože jí tu mineralogii ve škole znechutili. Raději že se projde městem. Takže se tam vypravím zítra, nejlépe kráce před polednem, protože pozdě odpoledne už tam dohoromady nebude co vidět.
--
Kostel Panny Marie Pod řetězem, aby to tu nebylo tak prázdné.
-

Tak mám jít na vernisáž Šimotové sám?

24. února 2011 v 15:46 | pavel

Je dnes v 19 hodin a je to jen pro pozvané, takže mohu vzít někoho z vás. Vím že je to na poslední chvíli, ale to pozvání jsem dostal včera.
Ta výstava je odtud nedaleko na Kampě v muzeu Kampa.
Mimochodem v tom domě, který vidíte vlevo, bydlel svého času malíř Trnka.
-

Vernisáž Adrieny Šimotové

24. února 2011 v 12:12 | pavel
Mám pozvánku pro dvě osoby na zahání výstavy Adrieny Šimotové a mohu vzít někoho sebou. Je to dnes v 19 hodin v muzeu Kampa, tedy na Kampě.
A pár fotek z Prahy. Snad se mi podaří je sem vložit.
-
-
Sláva, podařilo se mi vložit další fotku. Ta je nad Novým Světem. :D

Kdopak asi bude můj 100.000. návštěvník?

3. února 2011 v 11:33 | pavel

Měl bych si pro něj asi připravit dárek... co říkáte? Ukáže se tu v nejbližších dnech. Ale jak zjistím kdo to je?. Musel bych sedět u počítači po celý den. Nejlépe kdybyste se přihlásili sami, ale nepodvádět. :D


Prozatím vám zase ukážu fotku, když se fotilo jen na negativ a každou fotku si člověk rozmyslel, ne jako s digitálem, než stiskl spoušť. Bohužel je scenovaná, takže ta kvalita je horší než skutečná. Je z Rumunska.


.


Barču musí mít každý rád...

31. ledna 2011 v 13:32 | pavel

Barču musí mít každý rád, když ji trochu víc na jejím blogu pozná. A to neříkám jen proto, že je u mne každodenní návštěvnice, která nezapomene napsat komentář.

Barča je taková čiperka. Všechno taky na sebe řekne (samozřejmě jen co chce) co ten den udělá a tak máte celý její program jak na dlani. Takže například vím, že je hravá jak malé dítě a to se mi u holek líbí nejvíc, že se dokáží i maličkostmi zabavit. Ale současně je svědomitá, jak sami uvidíte. Přijde ze školy a hned se vrhne do učení. Nic neodkládá, jednak aby to měla z krku, ale taky ví proč ta škola je. Chce jistě něco dobrého dokázat v životě. Ale zase abych ji nepřechválil. Ve škole neposlouchá a hraje nejrůznější hry, které jí učitelka každý den trpělivě zabavuje. Ale možná ji u té učitelky všechno tak dobře prochází jen proto, že moc ráda PEKuje. 

Možná je Barča i trochu jiná ve skutečnosti než tady. Kdo ví? A kdo by taky rád připustil a veřejně zveřejňoval své chyby? Například vůbec se od ní člověk taky nedozví, na jakého kluka má zálusk a která holka ji leze na nervy. To mi na jejím blogu trochu chybí. Ani si nepostěžuje, pokud má nějaké trápení. Ale co je komu nakonec do toho, říkám si. Každý má přece nárok na nějaká svá tajemství. A každý jsme jiný. Každopádně je Barča jedna z blogerek, která mi, ani nevím proč, přirostla k srdci. A neber to Barčo jako vyznání. :D 


.


Hledal jsem pro tebe Barčo nějako fotku a pak jsem si řekl, že když jsi Pražačka, tak tu máš jednu z Prahy.  

A snad se za ten článek o tobě nebudeš zlobit.

Na odkaz na blog jsem zapomněl, tak tady je: http://barca-goldmannova.blog.cz/


Hezký slunečný novoroční den...

1. ledna 2011 v 12:54 | pavel

... a celý rok 2011


.


Ze včerejší procházky Prahou.

Hezkej Silvestr a pozor ať o půlnoci neskončíte...

31. prosince 2010 v 21:32 | pavel


.

... jako tohle prase, 


.

nebo tenhle chlap. :D

Zavařil jsem si to a co teď ?

19. listopadu 2010 v 2:25 | pavel

Jak už jsem včera napsal, zavařil jsem si to tím včerejším článkem a to jsem asi neměl dělat. Jak jsem jen mohl tušit, že bude u mne na SB takovej nával? A tak jsem se šel hned večer poradit k Bohunce, co s tou záplavou udělat. Dát do SB všechny, anebo vybírat? Pochopitelně bych dal vás všechny do oblíbených rád, protože i sám na vaše blogy rád chodím.  

A víte co mi nakonec Bohunka řekla a nekecám? Ať jednoduše dám do SB jen ji, protože tak se i vyhnu tomu, že bych někomu, koho bych nevybral, ukřivdil a navíc by stejně byla nejraději, kdyby tam byla jen sama. Tak co tomu říkáte? Bylo by to nejlepší rozhodnutí?  :D


No a pár fotek vám ještě dám. Co  takhle Bohunku?


.


.


.


.

Blogerky mi stále víc zamotávají hlavu

18. listopadu 2010 v 1:39 | pavel

Ale aby to nebylo špatně pochopeno. Pár blogerek mi sice už taky pořádně zamotalo hlavu, ale to řešit veřejně tady na blogu raději nechci. :D

O co tedy jde? Mám už ve vás, upřímně řečeno, tak trochu bordel. Je vás prostě moc a pořádně už nevím která jste která a ztratil jsem nad vámi přehled. Takže mohu vás o něco poprosit? Napište mi do komentářů jak se jmenujete, jak se jmenuje váš blog, jak jste staré, (to je pro mne důležité, neopomenout :D), jak dlouho se tady spolu známe, jak vypadáte (super by bylo hned foto), co jste mi slíbili a co jsem slíbil já vám, kdy bydlíte, taky něco ze života a hlavně něco podle čeho bych si vás měl konečně pamatovat a nezaměnit za jinou. Řekl jsem všechno? Klidně i něco jiného tam přidejte. Třeba jak úžasnej je můj blog a rády sem chodíte. :D

Samozřejmě uznávám, chci toho na vás moc, ale například vaše míry přes prsa a v pasu zatím nechci. Taky dobrý, ne? Ale co mne k tomu vede, že toho tolik po vás žádám? Ten seznam SB je totiž starý už aspoň dva roky a chci ho zcela předělat. Takže kdo se mi tady přihlásí a zodpoví aspoň několik základních údajů, bude v SB. Potom i uvidím co zrovna nového píšete. A navštívím vás. 

Děkuji napřed. 


.

Můj dům, můj sen

17. listopadu 2010 v 2:05 | pavel


.


.


.


.


.


Asi mi nebudete věřit, ale tento dům v té krásné romantické Kinského zahradě taky je. Právě v té, kterou jste v minulých dnech tady se mnou na blogu navštívili. 

A vlastně do té zahrady, myslím si, docela i patří, protože je to také romantika, i když docela jiného druhu. Co myslíte? Mám pravdu? Nastěhuje se tam někdo se mnou? Je prý volná. Patří tomu, kdo si ji zabere. Ale všichni se nehlaste. Vezmu si tam jen tu nejhodnější. Která z vás to je?

Sladká pusinka

10. listopadu 2010 v 20:37 | pavel

Jestli má Viktorie sladkou pusinku nevím, ale nejspíš ji bude mít. A proč sladká pusinka? Tak se jmenuje její blog, na kterém najdete její básně.  Jsou krásné, humorné, často i odvážné, ale hlavně čisté a přirozené. Tady máte odkaz:  http://sladke-pusinky.blog.cz/

A co říkáte téhle? 


Cesta vpřed

Cesta vpřed je tolik vratká,
věčně poskakuji po hraně...
je krátká jak tyčka od lízátka...
kraje má spičaté jak konce od párátka...
a na každém pátém kroku je špinavá jako plenka od děťátka...
Proto na ni musíš fikaně...

V kapse mít ještě pár náhradních řešení,
v rukávu pár schvovaných es...
zničit všechna svá i cizí trápení...
zalepit zranění...
a prohloubit vědění...
A to vše nejlépe ještě dnes...

V hlavě mít ještě pár sobě vlastních nápadů,
které se dají pro dobro využít...
mít za vše nějakou náhradu...
v tříděném - když už žít v odpadu...
neotáčet se dozadu...
A nenechat se jen tak použít...

Prostě jen s hlavou vzhůru a čelem v před,
s elánem projít celý svět,
jakoby to mělo být naposled...

Není krásná a pravdivá? 

Pro tebe...

23. září 2010 v 1:14 | pavel


Každá žena má malé tajemství a nikdo, žádný muž, nemá právo ho z ní vymáhat.

Co by pak potom měla?


.


Každý den jdu několikrát kolem a tak mi tě stále připomíná. :D

 
 

Reklama